Apartament niebieski /2+2
Czerwony apartament /4+2
Apartament niebieski /2+2
1/7

Apartament niebieski, 45 m2 (2+2), składa się z przestronnej, wygodnej sypialni z łóżkiem małżeńskim, przestronnego pokoju dziennego z kanapą narożną, którą łatwo można zmienić w wygodne łóżko. W pokoju dziennym znajduje się TV i jest wyjście na balkon, który jest zwrócony na stronę morską. Apartament ma dobrze wyposażoną kuchnię z jadalnią i łazienkę.

Apartamenty są klimatyzowane, wyposażone w TV Sat i Free Wi-Fi. Apartamenty są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, na wspólne wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Można je razem wynająć jako wielki apartament 6+3.

Jesteśmy pewni, że spodoba się Wam nasz Region i nasze apartamenty. Mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać, bowiem każdy, kto poczuje spokój i piękno tego Regionu, z pewnością ponownie tutaj przyjedzie.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Apartamenty Zvono « O nas « Kontakt «
Supposed remains from the Neolithic period have not yet been found within the municipal boundaries of the Dubrovnik Coast. The possible Neolithic locationof Špilja, to the west of the village of Đonta Doli will probably determine the ancient history of the area.